Reklama

Widzów tyle, ilu mieszkańców Łukowa

Opublikowano: pt, 22 lut 2019 10:43
Autor: | Zdjęcie: Kino Łuków / Facebook

Widzów tyle, ilu mieszkańców Łukowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawie każdy mieszkaniec Łukowa przynajmniej raz w ubiegłym roku odwiedził działające w naszym mieście kino. Tak wynika ze statystyk przedstawionych przez Łukowski Ośrodek Kultury.

Kino Łuków działające przy ŁOK podsumowało ubiegły rok pracy. Jak informuje Olimpia Kucharska, w 2018 r. placówkę odwiedziło 29 113 osób. Oznacza to, że statystycznie prawie wszyscy mieszkańcy Łukowa wybrali się raz do kina na filmowy seans. W tym czasie miało miejsce 1519 seansów, na których wyświetlono aż 158 różnych filmów.

Na frekwencję złożyły się projekcje m.in. głośnych krajowych i zagranicznych premier filmowych. W pierwszym półroczu przed dużym ekranem najchętniej zasiadali widzowie filmów „Cudowny chłopak” w reżyserii Stephena Chbosky`ego (1530 osób), „Nowe oblicze Greya” w reżyserii Jamesa Foleya (1493 osób) oraz „Kobiety Mafii” w reżyserii Patryka Vegi (1094 widzów).

Z kolei w drugim półroczu rekordową liczbą widzów mogły się pochwalić filmy: „Dywizjon 303. Historia Prawdziwa” w reżyserii Denisa Delića (2193 osób), „Kler” w reżyserii Wojtka Smarzowskiego (1498 osób), „Grinch” w reżyserii Yarrowa Cheneya i Scotta Mosiera (1385 osób), a także „Planeta singli 2” w reżyserii Sama Akiny (1170 widzów).
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE