Reklama

Wędkarze PZW Łuków Miasto: zależy nam na „Zimnej Wodzie”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PZW Łuków Miasto

Wędkarze PZW Łuków Miasto: zależy nam na „Zimnej Wodzie” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Temat zalewu Zimna Woda zdominował ostatnie spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Koła Wędkarskiego PZW Łuków Miasto. Odbyło się ono w niedzielę 20 listopada.

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Łuków Miasto ma nowe władze. 20 listopada odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze wędkarzy, na którym wybrano Prezesa koła, Członków Zarządu, przedstawicieli Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego. W wyniku wyborów przez kolejne 4 lata części łukowskich wędkarzy szefował będzie Janusz Tchorzewski, jedyny kandydat zgłoszony na to stanowisko.

Na spotkaniu wędkarzy dużo czasu poświęcono na omówienie zbliżającej się rewitalizacji zalewu Zimna Woda. Obecny wśród zgromadzonych burmistrz Łukowa Dariusz Szustek przedstawił harmonogram oraz zakres planowanych prac i podkreślał, że wędkarze zawsze byli i będą integralną częścią łukowskiego zbiornika. Z kolei wędkarze zadeklarowali się, że wezmą aktywny udział w pracach porządkowych przy rewitalizacji. Odłowią m.in. znajdujące się w nim ryby.

W trakcie spotkania padały też pytania o inne zbiorniki, na których spędzać czas mogliby członkowie PZW. Jednym z nich może być ulokowany nieopodal Łukowa 12-hektarowy akwen, należący do jednego z przedsiębiorców, który być może będzie wydzierżawiony wędkarzom. Rozmowy w w tej sprawie będą prowadzone po nowym roku. Ponadto Zarząd Koła PZW Łuków Miasto wyznaczył terminy swoich spotkań. Uzgodniono, że będą się one odbywały w każdy pierwszy wtorek miesiąca w siedzibie koła o godz. 19.00.

Wyniki wyborów PZW Łuków Miasto:

  • Prezes Koła: Janusz Tchorzewski
  • Członkowie Zarządu: Michał Krystecki, Krzysztof Krystecki, Ireneusz Omelańczuk, Jarosław Domiańczyk, Bartosz Samoćko, Henryk Kacprzak, Bogusław Kopeć, Przemysław Ruciński, Dariusz Bober, Przemysław Ochnik, Tomasz Nieścior, Bogdan Samoćko, Mariusz Staniak, Grzegorz Kochański
  • Komisja Rewizyjna: Tadeusz Guzek, Kazimierz Kirsch, Eugeniusz Kozyra
  • Sąd Koleżeński: Mirosław Wasak, Paweł Traczyk i Sławomir Więckowski
  • Delegaci na Okręgowy Zjazd PZW Lublin: Krzysztof Krystecki, Henryk Kacprzak
  • Zastępcy Delegatów: Bartosz Samoćko, Janusz Tchorzewski


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE