Reklama

Walczy o tytuł Trenera Roku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PEI

Walczy o tytuł Trenera Roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Karolina Kuryła z Łukowa walczy w ogólnopolskim konkursie na Trenera Roku PEI - największej w Europie konferencji fitness. Głosować na nią można do 12 lutego.

Do 12 lutego trwa głosowanie w ogólnopolskim konkursie na „Trenera Roku 2019 by PEI”. W zabawie udział bierze prowadząca studio fitness Karolina Kuryła z Łukowa. Łukowianka od najmłodszych lat związana jest ze sportem. Do 24 roku życia uprawiała piłkę ręczną. Od 5-ciu lat jest trenerem personalnym, a od 6-ciu czynnym instruktorem fitness. Angażuje się też w akcje charytatywne.

By pomóc instruktorce fitness w zwycięstwie, należy oddać głos na stronie www.konferencjapei.pl/konkurs-trener-roku. Każdy z mieszkańców Łukowa może oddać jeden głos dziennie z jednego urządzenia z tym samym numerem IP.

Zebrane głosy fanów na poszczególnych uczestników będą traktowane jako jeden z dziewięciu głosów Kapituły Konkursu, w której zasiadają eksperci z branży fitness. Grupa ta wyłoni następnie najlepszych trenerów, na których będzie można oddać głos na wydarzeniu „Konferencja PEI” 16 marca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE