Reklama

W "Trójce" bez niespodzianek, w "Piątce" Kmieć

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

W "Trójce" bez niespodzianek, w "Piątce" Kmieć - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie było niespodzianek przy wyborze nowego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Łukowie. Zenon Lendzion - jedyny kandydat na to stanowisko, zyskał zaufanie komisji konkursowej. Natomiast w przypadku Szkoły Podstawowej nr 5, konkurs wygrała Iwona Kmieć.

Zakończyły się przesłuchiwania kandydatów na stanowiska dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie. W pierwszym przypadku obyło się bez niespodzianki - Zenon Lendzion, będący jedyną zgłoszoną osobą w konkursie uzyskał zaufanie „przepytującej” go komisji. On też będzie rekomendowany burmistrzowi Łukowa na stanowisko dyrektora tejże placówki.

Natomiast po godz. 16 komisja konkursowa zakończyła przesłuchiwanie dwójki kandydatów na stanowisko dyrektora w Szkole Podstawowej nr 5. W tym przypadku zwycięsko z „pojedynku” wyszła Iwona Kmieć, dotychczasowa dyrektor „Piątki”, pokonują w konkursie Jerzego Kołodyńskiego.

Teraz kandydatury zarówno Iwony Kmieć, jak i Zenona Lendziona zostaną przedstawione burmistrzowi. Piotr Płudowski będzie miał 3 miesiące na obsadzenie stanowisk dyrektorów w szkołach.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE