Reklama

W szkołach niemal bez zmian

Opublikowano:
Autor:

W szkołach niemal bez zmian - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa dni trwały konkursy na dyrektorów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Wiemy kogo komisja konkursowa przedstawi organom prowadzącym.

Władze miasta, po ogłoszonym konkursie na dyrektorów trzech łukowskich szkół, które od września będą podstawówkami, czekały na oferty kandydatów. O utrzymanie stanowiska dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego starał się Karol Ciołek, a Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi – Elżbieta Pogodzińska. Do konkursu nie przystąpił Artur Baranowski – dzisiejszy dyrektor Gimnazjum nr 2 i to w tej placówce nastąpi jedyna zmiana. Tu o stanowisko dyrektora ubiegała się Dorota Puzio – dziś pełniąca funkcję zastępcy dyrektora.  

7 czerwca komisja konkursowa przesłuchała kandydatów. Wszystkie trzy osoby, biorące udział w konkursie, pozytywnie przeszły procedurę i zostaną przedstawione burmistrzowi jako kandydaci na dyrektorów.  

Podobnie sytuacja wygląda w szkołach ponadgimnazjalnych. Gdy Zarząd Powiatu Łukowskiego ogłosił konkursy na dyrektorów siedmiu prowadzonych przez siebie szkół ponadgimnazjalnych, do każdego z konkursów zdecydowali się przystąpić tylko obecni szefowie placówek. I to oni zostaną przedstawieni Zarządowi Powiatu Łukowskiego jako kandydaci na dyrektorów.  

Kadencje dyrektorów, którzy najprawdopodobniej zostaną zaakceptowani przez władze miasta, jak i powiatu, rozpoczną się 1 września.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE