Reklama

W Krzywdzie rusza żłobek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski (archiwum)

W Krzywdzie rusza żłobek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W gminie Krzywda rusza Samorządowy Żłobek. Zapisy już trwają. Praca z dziećmi rozpocznie się 9 stycznia.

Wraz z nowym rokiem ma rozpocząć swoje funkcjonowanie Samorządowy Żłobek w Krzywdzie. Placówka będzie się mieściła w nowym budynku przy ul. Osiedlowej 5. Władze gminy zapraszają rodziców do zgłaszania swoich pociech.  

By dziecko zostało przyjęte do żłobka, rodzice muszą najpierw wypełnić kartę zgłoszeniową i złożyć ją do 28 grudnia w Gminnym Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Krzywdzie. Później powołana komisja rekrutacyjna, na podstawie regulaminu, zdecyduje o przyjęciu dziecka. Regulamin i zasady rekrutacji dostępne są na oficjalnej stronie gminy Krzywda. Tam też znajdziemy druk karty zgłoszeniowej.  

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 30 grudnia. Pierwsze zajęcia planowane są natomiast na dzień 9 stycznia. W żłobku na dzieci ma czekać profesjonalna opieka, edukacja i wychowanie dzieci w wieku od 1 do 3 lat, a w wyjątkowych przypadkach dzieci 4-letnich, opieka nad dzieckiem w czasie 10 godzin pracy placówki (od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 – 17:30), całodzienne wyżywienie i zajęcia rozwijające.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE