Reklama

„Uzależnij się od sportu” - konkurs plastyczny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

„Uzależnij się od sportu” - konkurs plastyczny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 19 listopada należy składać prace plastyczne w konkursie "Uzależnij się od sportu". Do udziału w konkursie zaprasza Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Nasz Region" oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.

Konkurs adresowany jest to przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy plastycznej na temat „Uzależnij się od sportu”. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką (np. grafika, malarstwo, rysunek, collage itd.) w formacie A4.

Obrazy, rysunki i inne dzieła należy składać osobiście do 19 listopada do Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Browarnej 63 w Łukowie. Prace muszą być podpisane i powinny zawierać nr tel. kontaktowego do ewentualnego powiadomienia o zajęciu miejsca premiowanego nagrodą.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 24 listopada 2018 r. w trakcie Festiwalu Sportu i Zdrowia – XIII Turnieju Pierwszego Kroku Kickboxing. Wykonane przez uczestników rysunki i obrazy będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do 6 lat, uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE