Reklama

Uważajmy na objazdach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Uważajmy na objazdach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczął się remont przejazdu kolejowego na ulicy Siedleckiej. Kierowcy zmuszeni są korzystać z objazdów drogami lokalnymi. Na jednej z nich - ul. Okrzei - pojawił się intensywny ruch.

W poniedziałek 28 sierpnia oficjalnie ruszył remont przejazdu kolejowego na ulicy Siedleckiej. Wymienione mają zostać m.in. podłoża betonowe przy torach. Remont wiąże się z zamknięciem przejazdu i koniecznością korzystania z objazdów drogami lokalnymi. Taki stan rzeczy ma trwać do 19 września.

Zamknięty przejazd kolejowy to również objazdy. Pojazdy udające się w stronę Siedlec bądź wjeżdżające od strony północnej do Łukowa, zmuszone są korzystać z objazdów drogami lokalnymi m.in. przez ul. Okrzei i biegnącą wzdłuż torów drogę w kierunku Krynki. Na rzadko uczęszczanej trasie pojawił się wzmożony ruch. Policjanci zaś zanotowali już pierwsze zdarzenie.

Wczoraj po godzinie 16. na prostym odcinku drogi biegnącej wzdłuż torów kolejowych jeden z pojazdów zjechał w pewnym momencie do przydrożnego rowu. Droga została zablokowana i natychmiast wytworzyły się korki. Jak informuje rzecznik prasowy łukowskiej policji asp. sztab. Marcin Józwik, w zdarzeniu poszkodowany został kierował 59-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Microcar. Po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych, poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń i po badaniach został wypuszczony do domu. Mężczyzna był trzeźwy.

Objazdy i wzmożony ruch na drogach lokalnych to niestety wyższe prawdopodobieństwo wystąpienia na nich kolizji lub wypadków drogowych. Uważajmy więc szczególnie w tych miejscach za kierownicą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE