Reklama

Uważajmy na drogach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Uważajmy na drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami długi weekend, który częściowo spędzimy za kierownicą. Uważajmy w tym czasie szczególnie na drogach.

Okres wakacyjny w pełni, a w nim długi weekend spowodowany Świętem Wojska Polskiego. Na drogach powiatu łukowskiego pojawią się w tym czasie patrole drogówki, które czuwać będą nad naszym bezpieczeństwem. Obecność policji ma m.in. zapobiec kolizjom i wypadkom drogowym.

Jednego ze zdarzeń można byłoby uniknąć, gdyby większą uwagą na drodze wykazał się 20-letni mieszkaniec gminy Łuków, który doprowadził do kolizji z motocyklem marki Ducati. Mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Alfa Romeo i wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwnej strony motocykliście. Zdarzenie miało miejsce wczoraj, 10 sierpnia około godziny 11 w Szyszkach w gminie Stoczek Łukowski. Zakończyło się przetransportowaniem do szpitala motocyklisty. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Zupełnie inny przebieg miało drugie wczorajsze zdarzenie, które policjanci odnotowali w podłukowskich Ławkach. Około godziny 9 rano w czasie burzy, która nawiedziła powiat łukowski, jeden z samochodów zjechał z drogi i uderzył w znajdujący się nieopodal słup energetyczny. Doszło do zerwania linii i zablokowania drogi powiatowej w kierunku Gręzówki. Na miejscu pojawiła się m.in. straż pożarna, która zabezpieczyła przewrócony na drogę słup. Konieczna była też interwencja pogotowia energetycznego. Kierowcy Toyoty Yaris, która wypadła z drogi, na szczęście nic się nie stało. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE