Reklama

Uwaga kierowcy - zablokowana droga w kierunku Siedlec!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Wiśniew

Uwaga kierowcy - zablokowana droga w kierunku Siedlec! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ważny komunikat dla kierowców udających się w kierunku Siedlec. W Gostchorzy w gminie Wiśniew doszło do zderzenia kilku pojazdów. Są osoby ranne. Droga krajowa nr 63 jest całkowicie zablokowana.

Jak informuje Państwowa Straż Pożarna w Siedlcach, na drodze krajowej nr 63, między Siedlcami, a Łukowem doszło do zderzenia trzech pojazdów. Łącznie jechało nimi 8 osób. Są osoby ranne, na szczęście niegroźnie. Wszyscy jadący pojazdami opuścili je o własnych siłach.

Na chwilę obecną nie są znane przyczyny zdarzenia. Służby prowadzą akcję ratunkową, w której uczestniczy 5 zastępów straży pożarnej, m.in. z OSP Wiśniew i OSP Radomyśl. Obecne są też policja oraz pogotowie ratunkowe.

Droga nr 63 po wypadku jest całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA (godz. 13:50):

Do zdarzenia doszło o godzinie 10.55. Uczestniczyły w nim 4 pojazdy osobowe z powiatu siedleckiego, łukowskiego i radzyńskiego. Były to samochody marki Volkswagen Passat, BMW, Citroen i Toyota RAV4. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący toyotą w kierunku Siedlec mieszkaniec powiatu radzyńskiego wykonywał manewr skrętu w lewo i ustępował pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka innemu pojazdowi. W tym momencie na tył toyoty najechał kierujący samochodem BMW mieszkaniec powiatu łukowskiego, a na tył BMW najechał citroen z powiatu siedleckiego.

Droga przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Teraz ruch powinien odbywać się już bez większych przeszkód.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE