Reklama

Utrudnienia przy wjeździe do centrum Siedlec

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Utrudnienia przy wjeździe do centrum Siedlec - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rusza remont ważnej z punktu widzenia części mieszkańców powiatu łukowskiego drogi w Siedlcach. Do końca roku częściowo zamknięta będzie wjazdowa ulica do centrum miasta. Osoby dojeżdżające od strony Łukowa do pracy, szkoły bądź na studia w Siedlcach zmuszone będą korzystać z objazdów m.in. przez Grabianów.

Kierowcy udający się w stronę Siedlec zmuszeni będą korzystać z kolejnych objazdów. Do trwającej do 30 września przebudowy przejazdu kolejowego na ul. Siedleckiej w Łukowie dołączy inna inwestycja, jaką jest modernizacja wjazdowej drogi do centrum Siedlec. Jak informuje naszą Redakcję Starostwo Powiatowe w Siedlcach, do 31 grudnia 2017 r. zamknięta zostanie część drogi powiatowej nr 3686W od ronda w Białkach do granicy miasta.

W tym czasie obowiązywać będą objazdy drogami lokalnymi przez Grabianów do granicy administracyjnej miasta Siedlce. Z tych objazdów będą mogły skorzystać pojazdy liczące do 8 ton. Główna ulica przejdzie w tym czasie remont. Wymieniona zostanie nawierzchnia, pojawią się też ścieżki rowerowe. Prace remontowe w tym miejscu planowane były od kilku miesięcy. Pewien czas temu wycięte zostały przydrożne drzewa, teraz nadszedł czas na właściwy remont.


Wjazd do centrum Siedlec to dla kierowców z Łukowa jedna sprawa. Inną jest wyczekiwana od lat przebudowa drogi krajowej nr 63 na odcinku Łuków-Biardy. Na jakim etapie znajdują się przygotowania do inwestycji? Poinformujemy o tym Państwa już wkrótce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE