Reklama

USZKODZIŁ DRZWI MERCEDESA. KTO GO ROZPOZNAJE?

Opublikowano:
Autor:

USZKODZIŁ DRZWI MERCEDESA. KTO GO ROZPOZNAJE? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, który w listopadzie umyślnie uszkodził drzwi mercedesa. Sprawcę nagrały kamery monitoringu.

 Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie, w sprawie umyślnego uszkodzenia drzwi samochodu marki Mercedes, do w rejonie ul. 11-Listopada i osiedla Chącińskiego. 9 listopada mundurowi zostali powiadomieni, że drzwi zaparkowanego tam samochodu zostały „zarysowane” przez nieznanego sprawcę. Funkcjonariusze stwierdzili, że na lewych przednich drzwi pojazdu widoczna jest kilkudziesięciocentymetrowa „rysa” na powłoce lakierniczej.  Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Na zabezpieczonym filmie widoczny jest mężczyzna podchodzący do zaparkowanego mercedesa, który po chwili nieustalonym przedmiotem, umyślnie uszkodził drzwi auta. 


Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. 25 797 62 10, 25 797 62 84, lub 25 797 62 61, ewentualnie z najbliższą jednostką Policji. Mundurowi zapewniają anonimowość.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE