Reklama

Usuń azbest z dofinansowaniem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: www.gminazary.pl

Usuń azbest z dofinansowaniem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Krzywda pozyskała środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zadanie związane z usuwaniem azbestu. Wnioski o 100 % dofinansowanie można składać do 28 kwietnia.

Na oficjalnej stronie Urzędu Gminy w Krzywdzie pojawiła się informacja o pozyskanych przez samorząd środkach na zadanie związane z usuwaniem wyrobów zawierających azbest.

O dofinansowanie 100% kosztów związanych z usunięciem wyrobów zawierających azbest mogą ubiegać się osoby fizyczne, a także wspólnoty mieszkaniowe z terenu gminy Krzywda. Za uzyskane środki można pokryć koszty demontażu, transportu i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest, czy też koszty związane z usunięciem odpadów zmagazynowanych na działkach gruntowych.

Uwaga: do dofinansowania nie kwalifikują się koszty związane z zakupem i wykonaniem nowego pokrycia dachowego.

By uzyskać dofinansowanie, należy najpierw złożyć wniosek. Ich nabór odbywa się od 3 do 28 kwietnia. Wnioski z kompletem dokumentów przyjmowane są w Urzędzie Gminy Krzywda w pokoju nr 14.

Kolejność realizacji następować będzie według daty wpływu kompletnych wniosków do Urzędu Gminy Krzywda oraz na podstawie stopnia pilności określonego na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel w roku 2017 – czytamy w komunikacie.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury naboru wniosków, wzór wniosku oraz informacje na temat dokumentów jakie trzeba składać znajdziecie Państwo w siedzibie urzędu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE