Reklama

Urząd Skarbowy popracuje do 18-tej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Urząd Skarbowy popracuje do 18-tej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Skarbowy w Łukowie wydłuża godziny pracy. To udogodnienie dla spóźnialskich, którzy nie dostarczyli jeszcze zeznania podatkowego za 2017 rok.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łukowie informuje, że w związku z upływającym terminem na rozliczenie się z fiskusem, wydłużone zostają godziny pracy Urzędu w ostatnich dniach kwietnia 2018 r. To udogodnienie dla osób, które jeszcze nie złożyły PIT-a za ubiegły rok.

Urząd Skarbowy przez najbliższe dni czynny będzie do godziny 18.00. Dodatkowo w celu ułatwienia podatnikom wywiązywania się z obowiązku złożenia zeznania, Urząd będzie czynny również w sobotę 28 kwietnia 2018 r. w godz. 9-13 (tylko sala obsługi).

Urząd Skarbowy w Łukowie czynny będzie:

  • 26 kwietnia - w godz. od 7.15 do 18.00
  • 27 kwietnia - w godz. od 7.15 do 18.00
  • 28 kwietnia - w godz. od 9.00 do 13.00
  • 30 kwietnia - w godz. od 7.15 do 18.00

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łukowie zachęca również do składania zeznań w formie elektronicznej i korzystania z usług Ministerstwa Finansów, dotyczących rozliczenia rocznego PIT. Osoby wysyłające samodzielnie zeznanie elektronicznie mogą skorzystać ze stanowiska komputerowego, znajdującego się w siedzibie Urzędu, mogą też liczyć na wsparcie ze strony pracowników Urzędu.

Zobacz też: PIT-y 2017: Naczelnik informuje 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE