Reklama

Urodzinowa niespodzianka dla Superwolonariusza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Urodzinowa niespodzianka dla Superwolonariusza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piotr Wróbel, znany łukowski wolontariusz obchodził wczoraj swoje urodziny. Z tej okazji grupa mieszkańców miasta postanowiła przygotować mu przyjęcie-niespodziankę.

Wolontariusz - który skończył wczoraj 38 lat - został zaproszony do parku, lecz nie znał celu swojej wizyty. Na miejscu spotkał około 50-osobową grupę mieszkańców miasta, znajomych i osoby, z którymi miał okazję współpracować przy różnego rodzaju kwestach i wydarzeniach. Okazało się, że grupa mieszkańców postanowiła przygotować mu urodzinowe przyjęcie.

Urodziny rozpoczęto od gromkiego odśpiewania „sto lat”, a następnie przystąpiono do składania życzeń i wręczania prezentów jubilatowi. Było też zdmuchiwanie urodzinowych świeczek i wspólne wykonywanie fotografii. Piotr nie krył radości i wzruszenia ze spotkania, deklarował jednocześnie, że dalej będzie aktywnie brał udział w charytatywnych akcjach oraz kwestach. Poprosił też o dalsze wspieranie potrzebujących.

Organizatorkami urodzinowego, plenerowego przyjęcia były Ela Wiśniewska i Ula Bykowska. W głowie pierwszej z pań zrodził się pomysł wspólnego podziękowania Piotrowi za jego pasję. Druga natomiast poprowadziła spotkanie. Na urodziny przybyli m.in. samorządowcy, motocykliści Bears Riders i członkowie klubu Honorowych Dawców Krwi w Łukowie. Nie zabrakło też przyjaciół i znajomych Jubilata.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE