Reklama

Ulica Okrzei się zmienia - Aktualizacja

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukasz Kurowski

Ulica Okrzei się zmienia - Aktualizacja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koniec gehenny mieszkańców dzielnicy za torami zbliża się wielkimi krokami. Za miesiąc powinna dobiec końca przebudowa ulicy Okrzei.

W budżecie miasta na rok 2016 zaplanowano środki z przeznaczeniem na przebudowę ulicy Okrzei. Na ten cel miasto wyda 1,2 mln zł. Już wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać z 1 200 m nowej drogi.  

Wiosną rozpoczęły się prace wykonywane przez pracowników Zarządu Dróg Miejskich. Najpierw wytyczone zostały krawężniki. Powstał także ciek, którego celem będzie odprowadzanie wody oraz przykanaliki do kanalizacji deszczowej. Rozstrzygnięty został przetarg, który wyłonił wykonawcę ostatniej części prac, czyli wylania nowej nawierzchni.  

Tunel w ulicy Międzyrzeckiej został oddany do użytku, co dało zielone światło do rozpoczęcia pozostałych prac. Wykonawcą nawierzchni jest Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowychych w Łukowie. Jutro i pojutrze zostanie położona pierwsza warstwa. W tym czasie droga będzie całkowicie zamknięta. W przyszłym tygodniu pojawi się warstwa ścieralna. Wykonawca prac ma czas do 31 października.      

AKTUALIZACJA
Z powodu awarii urządzenia, prace nie rozpoczną się jutro. Przewidywany termin rozpoczęcia prac, a co za tym idzie, zamknięcia ulicy, to czwartek lub piątek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE