Reklama

Uczniowie z Łukowa znów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie z Łukowa znów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż 23 uczniów z Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie zmierzy się w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. W tym roku w konkursie wystartowała rekordowa liczba 7806 uczestników. Na zwycięzców czekają indeksy na studia, wartościowe nagrody rzeczowe, płatne staże i zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego.

O udziale uczniów ZS 3 w Łukowie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej piszemy już kolejny raz. Szkoła ma zawsze swoją reprezentację, która przechodzi do kolejnych etapów. W tym roku wśród 7806 osób, które zdecydowały się zmierzyć z tematem logistyki, znalazła się 23-osobowa grupa z „Reymonta”. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z 316 szkół. Do kolejnego etapu przeszło 712 osób. Jedną z najliczniejszych reprezentacji będzie miał Łuków.

2 grudnia uczniowie spotkają się na okręgowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. Ci, którzy tego dnia najlepiej się zaprezentują, spotkają się w finale konkursu, który zaplanowano na dzień 3 marca. A jest o co walczyć. Na najlepszych młodych logistyków czekają bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki, zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, atrakcyjne staże w przedsiębiorstwach będących liderami w branży oraz wartościowe nagrody rzeczowe.  

Uczniom już dziś życzymy powodzenia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE