Reklama

Uczniowie "Warszawskiej" poznają tajniki motoryzacji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Uczniowie "Warszawskiej"  poznają tajniki motoryzacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 40 uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej działającej przy ZS nr 2 w Łukowie podnosiło swoją wiedzę na szkoleniu zorganizowanemu wspólnie z jedną z wiodących firm przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

Młodzi mechanicy poznawali nowe rozwiązania techniczne oferowane przez firmę Sentech produkującą m.in. przewody i cewki wysokiego napięcia do wszystkich pojazdów o silnikach z zapłonem iskrowym.

Uczniowie „Warszawskiej” zwrócili uwagę m.in. na teflon jako nowy surowiec wykorzystywany do konstrukcji przewodów zapłonowych. Omówione zostały również rodzaje obecnie stosowanych elementów układów zapłonowych oraz ich możliwe uszkodzenia, zużycia i sposoby wykrywania niesprawności. Szkolenie w siedzibie szkoły przeprowadził 10 kwietnia kierownik działu jakości firmy Sentech.

Prowadzący przedstawił młodzieży kwestie dotyczące badań jakości poszczególnych części zapłonu w warunkach laboratoryjnych i przeprowadził ćwiczenia z przewodami o różnych rdzeniach. Udział w szkoleniu wzięło 40 uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcących się w zawodzie elektromechanik oraz mechanik pojazdów samochodowych. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali imienne certyfikaty, które wzbogacą ich przyszłe CV.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE