Reklama

Uczniowie „Rzemieślnika” w Zamościu i Bałtowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Uczniowie „Rzemieślnika” w Zamościu i Bałtowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bałtów, Sandomierz oraz Zamość to miejsca, które odwiedzili uczniowie Rzemieślniczej Szkoły Zawodowej i Gimnazjum Rzemieślniczego w Łukowie na wycieczce podsumowującej szkolny program profilaktyczny realizowany pod hasłem "Mamy tylko jedno życie".

Kilkanaście dni temu uczniowie łukowskiego "Rzemieślnika" wybrali się na wyprawę szlakiem renesansowych miast: Zamościa oraz Sandomierza. Odwiedzili też park w Bałtowie, spróbowali sił na Rollercoasterze i w nietypowy sposób powtórzyli wiadomości z historii zwiedzając wystawę: "Dzieje Polski w Miniaturze".

Wiele wrażeń przyniosła wizyta w Sandomierzu, gdzie poza kolejną porcją wydarzeń poznawczych, uczniowie otrzymali także możliwość dobrej zabawy przy wieczornym ognisku. Kolejny dzień poświęcono na zwiedzanie Zamościa i poznanie niezwykłej opowieści o rodzie Zamojskich.

Wycieczka odbyła się 24 i 25 maja dzięki dofinansowaniu przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Łukowie. Opiekę nad młodzieżą sprawowały Anna Kościuk, Danuta Łukaszewska i Anna Kamola.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE