Reklama

Uczniowie \'jedynki\' laureatami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SP nr 1 w Łukowie

Uczniowie \'jedynki\' laureatami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie wzięli udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty i wrócili z sukcesami.

Łukowska „jedynka” podzieliła się z nami informacją o sukcesach swoich wychowanków. Jest się bowiem czym chwalić. Wszyscy uczniowie tej placówki, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych, zostali laureatami.

Szkoła może pochwalić się nawet „podwójnym” laureatem. Uczeń Maciej Zarzycki zwyciężył w konkursie z języka angielskiego i matematyki. Maja Celińska została laureatką konkursu historycznego, a Patrycja Abramek okazała się najlepsza w konkursie polonistycznym – czytamy w nadesłanej informacji.

Sukcesy uczniów to także sukcesy ich nauczycieli. Gratulacje należą się więc: Wiktorii Warownej, Alicji Kuźmy, Waldemarowi Mularczykowi i Elżbiecie Wawerek. Sukces wydaje się być tym większy, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że:

Tylko uczniowie „Jedynki”, jako jedynej szkoły z Łukowa, a także powiatu łukowskiego uczestniczyli w konkursach tego szczebla i zostali laureatami - pisze dyrektor szkoły Karol Ciołek.  

My także dołączamy się do gratulacji.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE