Reklama

Uczennica „Alej” laureatką ogólnopolskiego konkursu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół nr 1 w Łukowie

Uczennica „Alej” laureatką ogólnopolskiego konkursu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem \'Nasza Natura - Mój Skarb\' wzięły udział 803 prace. Wśród wygranych znalazła się praca Ilony Szmuniewskiej z łukowskich \'Alej\'.

Poleski Park Narodowy zaprosił uczniów różnych szczebli edukacyjnych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Jego hasłem przewodnim i zadaniem do wykonania było ukazanie „Naszej Natury – Mojego Skarbu”. Konkurs był jednym z elementów projektu ,,Aktywna edukacja ekologiczna społeczności obszarów Natura 2000 w Poleskim Parku Narodowym”.

Celem konkursu było zwiększenie świadomości uczniów i zaangażowanie w aktywną ochronę obszarów przyrodniczo cennych oraz kształtowanie postaw proekologicznych. W ramach tego konkursu, uczniowie z całej Polski nadesłali w sumie 803 prace, które oceniane były w czterech kategoriach wiekowych.

Ilona Szmuniewska z klasy 2 technikum handlowego reprezentowała Szkolne Koło Ekologiczne Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie. Uczennica została laureatką w kategorii młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Ilona zajęła drugie miejsce. Wręczenie nagród laureatom odbyło się 23 maja w siedzibie parku w Urszulinie. Opiekunem artystycznym była Anna Jasińska-Cichosz .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE