Reklama

Uczeń z Alej powalczy w kraju

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół nr 1 w Łukowie

Uczeń z Alej powalczy w kraju - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Paweł Szczygieł z Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie powalczy w ogólnopolskiej Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Za nami eliminacje okręgowe w tym konkursie.

10 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej odbyły się eliminacje okręgowe oraz uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości (blok B - Wynalazczość). Sukces w konkursie wiedzy odniósł Paweł Szczygieł, uczeń II klasy technikum elektrycznego ZS nr 1 w Łukowie, który wywalczył indywidualnie III miejsce na szczeblu okręgowym.

Reprezentant łukowskich "Alej" wraz z dwiema przedstawicielkami ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej będzie reprezentować wspólnie nasz okręg na etapie krajowym Olimpiady, który odbędzie się w maju w Nisku. Organizatorami eliminacji był Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji z Lublina oraz ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej, którzy ufundowali nagrody upominkowe oraz cenne nagrody główne

Pawła do udziału w konkursie przygotowywał Grzegorz Wójtowicz, nauczyciel przedmiotów elektrycznych w łukowskich "Alejach".Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE