Reklama

Uciekał motocyklem przed policją

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Uciekał motocyklem przed policją - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nawet 15 lat zakazu prowadzenia pojazdów grozi 18-latkowi z Adamowa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że młodzieniec prowadził pojazd bez uprawnień.

Do 5 lat pozbawienia wolności i nawet 15 lat zakazu prowadzenia pojazdów grozi młodemu mężczyźnie z Adamowa, który w niedzielne południe 15 kwietnia nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Młodzieniec jadąc motocyklem marki Honda CBR na widok mundurowych gwałownie przyśpieszył i kontynuował jazdę z dużą prędkością.

Gdy mundurowi podjęli pościg wydając sygnały świetlne i dźwiękowe, motocyklista nie pozwalał wyprzedzić się i zajeżdżał drogę policjantom. Po chwili wjechał na jedną z posesji i pozostawiając tam swój pojazd, zaczął pieszo uciec przed policją. Został jednak schwytany przez funkcjonariuszy.

18-latek nie potrafił potrafił powiedzieć, dlaczego nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Okazało się jednak, że nie miał on w ogóle prawa jazdy, ani dowodu rejestracyjnego i polisy ubezpieczeniowej motocykla.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty, a jego sprawa znajdzie finał w Sądzie. Zgodnie z przepisami 18 latkowi za swój czyn grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz nawet 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto w trakcie obowiązywania zakazu, młody mężczyzna nie będzie mógł ukończyć kursu na prawo jazdy, a tym samym nie będzie mógł zdawać egzaminu by uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE