Reklama

Ubezpieczeniowe ABC..."Nie ma jak w domu"

Opublikowano:
Autor:

Ubezpieczeniowe ABC..."Nie ma jak w domu" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dom to dla nas wszystkich wyjątkowe miejsce - pełne ciepła, dające wytchnienie, miejsce do którego zawsze chętnie wracamy. Ostatnimi czasy, w związku z panującą pandemią większość z nas odkrywa swoje domy na nowo - spędzamy w nich przecież więcej czasu niż zwykle! Co ciekawe widać to również w statystykach ubezpieczycieli. Zbita płyta grzewcza, telewizor, który niespodziewanie ląduje na podłodze, mała "powódź" w łazience - liczba szkód zgłaszanych z polis ubezpieczenia domów znacząco wzrosła. Nasze domy - coraz nowocześniejsze, lepiej wyposażone, pełne elektroniki wymagają szytej na miarę ochrony. A ochrona taka, wbrew pozorom może być zaskakująco... przystępna!

Średnia roczna składka za ubezpieczenie domu to w Polsce 260 złotych. Tylko tyle kosztuje zabezpieczenie tego, co dla nas najważniejsze. Tylko tyle zapłacisz za swój spokój w momencie wystąpienia szkody, na którą zapewne nie byłeś przygotowany. Dziś rynek ubezpieczeń nieruchomości oferuje nam całą gamę nowoczesnych, dopasowanych do potrzeb ubezpieczeń, obejmujących swoim zakresem praktycznie wszystkie rodzaje szkód: od tych najpoważniejszych jak pożary i wybuchy, przez zalania, przepięcia oraz skutki naszego własnego roztargnienia.

Zostawiłeś włączone żelazko? Zapomniałeś zakręcić kurki w łazience a może ktoś wjechał w Twoje ogrodzenie a potem zwyczajnie... zwiał? Decydując się na ubezpieczenie swojego domu lub mieszkania te i podobne zdarzenia nie będą już Twoim koszmarem. Warto również pamiętać, że większość polis oferowanych na rynku ma także w zakresie usługi assistance takich specjalistów jak: ślusarz, hydraulik, informatyk, elektryk, specjalista od AGD - wszyscy fachowcy na wyciągnięcie ręki - i to w cenie polisy!

Kiedyś jeden z klientów, którego mieszkanie  zostało zalane wskutek uszkodzenia wężyka w instalacji grzewczej po podliczeniu kosztów naprawy uszkodzeń u siebie i sąsiada stwierdził: "Artur, nie stać mnie, by nie ubezpieczać mieszkania i zapłacić za to wszystko z własnej kieszeni". Myślę, że jego słowa idealnie wpisują się w przekaz tego felietonu - ubezpieczajmy swój dobytek na który tak ciężko pracujemy i róbmy to z profesjonalistami!  Serdecznie do tego zachęcam!


Artur Domański

Agent Ubezpieczeniowy Unilink, właściciel AD Ubezpieczenia - łukowskiej agencji ubezpieczeniowej

AD Ubezpieczenia, istnieje na rynku łukowskim od 9 lat. Specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych a także zdrowia i życia. Dzięki współpracy z Unilink S.A., największą multiagencją w Polsce w swojej ofercie posiada blisko 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych!

 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE