Reklama

Ubezpieczeniowe ABC...czyli co, gdzie, jak i o co w tym wszystkim chodzi?

Opublikowano:
Autor:

Ubezpieczeniowe ABC...czyli co, gdzie, jak i o co w tym wszystkim chodzi? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś, jeśli tylko czegoś potrzebujemy, Świat niemal od razu gotowy jest nam to podać na tacy. Chwila, kliknięcie- proste.


Schemat ten działa niemal w każdej dziedzinie naszego życia- od błahych zakupów po kupno auta czy zaciągnięcie kredytu. A jak działa to w ubezpieczeniach? Czy rzeczywiście jednym kliknięciem możemy obniżyć naszą składkę o połowę? Czy taniej, zawsze znaczy lepiej?

Na te i podobne pytania postaram się odpowiedzieć w cyklu ubezpieczeniowe ABC, który pojawiał się będzie na łamach łukowskiej Wspólnoty oraz w portalu Lukow24.pl.

Zakup ubezpieczenia to dość poważna sprawa- w końcu w procesie tym decydujemy o bezpieczeństwie naszym i naszych bliskich. Niezależnie od tego, czy ubezpieczamy tylko podstawowe `OC`, zabezpieczamy nasz dobytek- dom, mieszkanie czy wybieramy polisę na życie zawsze dobrze jest mieć kogoś, kto pomoże nam się w tym odnaleźć. Tym właśnie zajmujemy się my- Multiagenci Ubezpieczeniowi.
Działamy na rzecz wielu zakładów ubezpieczeń, by móc wybrać ten, który będzie najlepiej odpowiadał potrzebom naszych Klientów.

Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach ubezpieczeń, aby zawsze móc zadbać o Państwa bezpieczeństwo.Nieustannie uczestniczymy w szkoleniach, podnosimy nasze kwalifikację by być gotowym sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów. Kompleksowa obsługa to nasza codzienność- nie tylko pośredniczymy w zawieraniu ubezpieczeń, ale jesteśmy z naszymi klientami przez cały czas trwania polisy, pomagamy w obsłudze szkód, skanujemy dokumenty, wysyłamy wypowiedzenia, rozwiązujemy problemy, służymy radą, wiedzą, wsparciem.

Zadowolenie klientów jest dla nas zobowiązaniem, nawiązane relacje- bezcennym doświadczeniem.Największą nagrodą jest to, kiedy wracacie Państwo do nas w przyszłym roku. Tego nie znajdziemy w porównywarkach, infoliniach, bankach. Klienci często skarżą się na brak zrozumienia i zbytnią automatyzację zakupu polisy w internecie, nie wspominając o totalnym braku zainteresowania kwestią choćby wypowiedzenia poprzedniej polisy przez przypadkowych sprzedawców po drugiej stronie słuchawki. Gdy pojawia się problem, błąd lub szkoda, często jesteśmy zdani sami na siebie.

My natomiast zawsze jesteśmy na miejscu, gotowi rozwiązać Państwa ubezpieczeniowe problemy. Pozwólmy sobie na komfort, jaki daje nam nasz zaprzyjaźniony Agent Ubezpieczeniowy.
Serdecznie do tego zachęcam,

W obecnym, trudnym czasie zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego- wszystkie Państwa sprawy obsłużymy zdalnie. 796 00 11 22 lub [email protected]

Artur Domański, właściciel i agent łukowskiej multiagencji ubezpieczeniowej AD UbezpieczeniaUDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE