Reklama

Tymczasowy areszt dla podrabianego policjanta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP Łuków

Tymczasowy areszt dla podrabianego policjanta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował sąd wobec 32-letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna chciał w Łukowie wyłudzić od starszej kobiety 30 tysięcy złotych. Teraz za swoje czyny będzie odpowiadał on w warunkach recydywy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek łukowscy kryminalni zatrzymali 32-letniego mieszkańca Warszawy, który chciał wyłudzić od starszej kobiety 30 tysięcy złotych. Na szczęście przeszkodzili mu w tym stróże prawa. Oszust już usłyszał zarzuty, a prowadzący postępowanie policjanci poszukują jego wspólników.

Kryminalni ustalili też, że kilka dni wcześniej 32-latek w podobny sposób chciał wyłudzić pieniądze od mieszkańca Białej Podlaskiej. Gdy mężczyzna poprosił \"funkcjonariusza\" o okazanie legitymacji, wówczas speszony oszust uciekł. Ponadto funkcjonariusze ustalili również, że zatrzymany przez nich mężczyzna odbywał już karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Wczoraj łukowski sąd przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie tymczasowym. Ponadto za usiłowanie oszustwa będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE