Reklama

Tymczasowy areszt dla 30 - latka z Łukowa. Sprzedał narkotyki małoletniemu

Opublikowano:
Autor:

Tymczasowy areszt dla 30 - latka z Łukowa. Sprzedał narkotyki małoletniemu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował łukowski sąd wobec mężczyzny, u którego policjanci kolejny raz znaleźli narkotyki. Za posiadanie i handel narkotykami grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W tym tygodniu łukowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 30-letniego łukowianina, u którego znaleźli kilkanaście gramów haszyszu i kilka gramów meferdoronu. Mężczyznę tego funkcjonariusze zatrzymali nie pierwszy raz i nie pierwszy raz znaleźli przy nim narkotyki. 30-latek kolejny już raz usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci ustalili też, że mężczyzna „handlował narkotykami”. Teraz za posiadanie niedozwolonych substancji odurzających i środków psychotropowych, a także za „odpłatne” udzielanie narkotyków małoletniemu, 30-latkowi grozi nie mnie niż 3 lata „odsiadki”, a nawet do 10 lat pozbawienia wolności.   


Wczoraj łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 30-letniego łukowianina środek zapobiegawczy. Teraz co najmniej najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie tymczasowym.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE