Reklama

Tu każdy jest wygranym. Przedszkoliada 2017

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Tu każdy jest wygranym. Przedszkoliada 2017 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci z łukowskich przedszkoli po raz kolejny wzięły udział w Przedszkoliadzie. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci i dorosłych.

Dziś o godzinie 9.00 rozpoczęła się XIV Przedszkoliada. We wspólnej zabawie wzięły udział przedszkola miejskie (1, 2, 3, 4, 6 i 7) oraz placówki niepubliczne: Przedszkole Muzyczne „Wesoła Nutka”, Przedszkole Integracyjne Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paolo, Przedszkole Językowe „Bajkowy Raj”, Przedszkole Integracyjne i Ośrodek Terapeutyczny, Przedszkole Artystyczne „Koala”. Tego dnia, choć na dzieci i dorosłych czekało dużo sportowych wyzwań, każdy był zwycięzcą.

Organizatorzy przygotowali szereg konkurencji. Wśród nich przejście przez szarfę, wiązanie supła z utrudnieniami, żabki i przekładaniec z piłką, a także konkurencje, w których dzieci startowały ze swymi rodzicami. Każdy musiał się wykazać celnością Lewandowskiego i zmierzyć ze sprintem z przeszkodami. Uśmiechu nie brakowało.

Na każde dziecko czekał medal uczestnictwa oraz upominek. Natomiast na każdą placówkę dyplom i puchar.

Organizatorami wydarzenia była dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 Renata Wawer oraz nauczyciel łukowskiej szkoły Mariusz Kiełczewski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE