Reklama

Trzy strażackie wyjazdy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Stoczek Łukowski

Trzy strażackie wyjazdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy wyjazdy zanotowali strażacy we wtorek 16 kwietnia. Dwukrotnie wyjeżdżano do pożaru traw, a raz do zdarzenia drogowego

Pierwsze wezwanie strażacy otrzymali około godz. 8:05. Udali się do miejscowości Dąbrówka w gminie Adamów, gdzie płonęło około 25 arów traw i nieużytków. Pożar gasiły dwa zastępy OSP z Woli Gułowskiej, strażacy ochotnicy z Adamowa i wóz Państwowej Straży Pożarnej z Łukowa.

Ogień pojawił się też przed południem w miejscowości Jagodne (gm. Stoczek Łukowski), a gasiły go zastęp PSP z Łukowa i ochotnicy z OSP w Zgórznicy i OSP w Stoczku Łukowskim. Interwencję - wyjazd do paląćych się trzcin odnotowano we wtorek około godz. 11:40.

Straż pożarna pojawiła się też we wtorek w Ryżkach w gminie Łuków, gdzie doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył samochód marki Renault 206. Straż (2 zastępy PSP z Łukowa) zabezpieczyła miejsce zdarzenia i odłączyła akumulator w samochodzie. W zdarzeniu tym poszkodowana została jedna osoba, kobieta w wieku 31 lat.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE