Reklama

Trzeźwy weekend i poranek przez cały rok

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Trzeźwy weekend i poranek przez cały rok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci przez cały 2017 rok będą prowadzili dwie akcje: \'Trzeźwy weekend\' i \'Trzeźwy poranek\'.

Weekendy to czas spotkań towarzyskich. Warto jednak pamiętać, że po dniach zakrapianych alkoholem nie należy siadać za kółko, gdy nie jesteśmy pewni stanu swojej trzeźwości. W 2017 roku łukowscy policjanci będą prowadzili działania „Trzeźwy weekend”. Oprócz tego w każdy poniedziałek oraz dzień po wydłużonym weekendzie realizowane będą działania kontrolno – prewencyjne „Trzeźwy poranek”.  

Podczas tych działań policjanci pełniący służbę na drogach w sposób szczególny zwrócą uwagę na stan trzeźwości kierowców, sposób przewożenia pasażerów (szczególnie dzieci) a także na prędkość. Jak jednak czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Komendy Powiatowej Policji w Łukowie:

Nawet najlepiej zorganizowane i przeprowadzone działania policyjne nie są w stanie zapewnić każdemu bezpieczeństwa. Ono w dużej mierze zależy od nas samych. Nasilone kontrole policyjne mają nam przypominać o tym, by nie szarżować na drogach. Wszyscy kierowcy powinni pamiętać, że to przede wszystkim od nich zależy czy zdrowo i cało dowiozą swoich bliskich do miejsca przeznaczenia.

Pamiętajmy, że prowadząc samochód odpowiadamy nie tylko za siebie, ale także za naszych pasażerów i innych uczestników ruchu.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE