Reklama

„Trybut” - książka gimnazjalisty z Łukowa w największych księgarniach

Opublikowano:
Autor:

„Trybut” - książka gimnazjalisty z Łukowa w największych księgarniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Feliks mimo młodego wieku przeszedł już bardzo wiele. Wcześnie stracił rodziców. Kilka lat później u chłopaka lekarze diagnozują nieuleczalną chorobę. O walce o spełnianie marzeń w swojej książce pisze Jakub Celiński - uczeń III klasy Gimnazjum nr 3 w Łukowie.

Pomysł na książkę pojawił się w głowie Jakuba Celińskiego pod koniec listopada. Pisanie szło mu tak dobrze, że cała powieść powstała już w ferie. Później przyszedł czas na liczne poprawki. Głównym recenzentem był brat Kuby – Bartek. Kolejnym krokiem była okładka. Na koniec przyszła informacja o objęciu pracy ucznia łukowskiego gimnazjum patronatem Burmistrza Miasta Łuków.

Teraz nadeszła szczęśliwa chwila. Ukazała się właśnie pierwsza książka Jakuba Celińskiego. W formie ebooka można ją zakupić w największych księgarniach, m.in. Ridero, PWN, Legimi, Świat Ebooków.


O czym jest „Trybut”? Feliks mimo młodego wieku przeszedł już bardzo wiele. Wcześnie stracił rodziców, a kilka lat po tej tragedii zdiagnozowano u niego nieuleczalną chorobę. Nie załamuje się, choć lekarze nie dają mu absolutnie żadnych szans. Postanawia spełnić swoje największe marzenie – pragnie dotrzeć do miejsca ukrytego w sercu Puszczy Amazońskiej. Pomysł wydaje się być niemożliwy do realizacji. Jednak dzięki pomocy Edwarda Krajewskiego, uznanego reportażysty, sytuacja ulega zmianie. Razem wyruszają w daleką podróż. Nie wiedzą, że Feliksowi grozi ogromne niebezpieczeństwo.

„Trybut” to opowieść o przyjaźni, miłości, a przede wszystkim walce o swoje marzenia. Jakub Celiński jedno z marzeń spełnił.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE