Reklama

Trwają ferie w ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Trwają ferie w ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 45 młodych mieszkańców Łukowa uczestnicy z zimowych zajęciach Łukowskiego Ośrodka Kultury. Jaką ofertę przygotowała placówka na ferie?

Rozpoczął się pierwszy turnus ferii zimowych w Łukowskim Ośrodku Kultury. 45 dzieci w różnym wieku odbyło już pierwsze zabawy integracyjne i wysłuchało kilka wykładów na temat bezpieczeństwa. W poniedziałek 11 lutego dzieci zapoznawały się ze sobą i wysłuchały szkolenia Beaty Baran i Jolanty Łukasik z łukowskiego sanepidu pt. „Wiem jak dbam o zdrowie". Spotkały się też z Eweliną Izdebską, Waldemarem Komstą i Piotrem Safiańskim - policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, którzy opowiadali jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe.

Osoby, które skorzystały z oferty ŁOK, udały się też do Centrum Rozrywki Arkabos, gdzie czekały na nich m.in. kręgle i bilard. Ciekawą była też lekcja muzyki w wykonaniu Tadeusza Bochmana, kapelmistrza łukowskiej orkiestry dętej, na której chętni mogli pograć na instrumentach dętych. Natomiast Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz, instruktor wokalny Fabryki Piosenki ŁOK prowadziła zajęcia wokalne.

Ofertę dla najmłodszych przygotowało też Kino Łuków. Uczestnicy ferii mogli też wziąć udział w zajęciach plastycznych pod kierownictwem Eweliny Szałkiewicz.

Zimowy wypoczynek wciąż trwa. Przed dziećmi kolejne atrakcje przygotowane przez ŁOK.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE