Reklama

Trwa rekrutacja w Szkole Policealnej - Medycznym Studium Zawodowym w Łukowie

Opublikowano:
Autor:

Trwa rekrutacja w Szkole Policealnej - Medycznym Studium Zawodowym w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 50 lat doświadczenia i innowacje na rynku pracy. Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie zaprasza młodzież i osoby dorosłe do podjęcia nauki w placówce. To właśnie tutaj możesz zdobyć bezpłatnie nowy zawód.

Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe to szkoła publiczna, legitymująca się wysoką jakością kształcenia, potwierdzoną wynikami zewnętrznych egzaminów zawodowych. Placówka zaprasza do kształcenia w formie dziennej i zaocznej osoby z wykształceniem średnim, bez ograniczenia wiekowego. Od 2016 roku szkoła posiada tytuł INNOWACYJNEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ NA RYNKU PRACY. Oferuje też bezpłatne kursy kwalifikacyjne.


Do podjęcia nauki w Szkole Policealnej – Medycznym Studium Zawodowym w Łukowie nie jest wymagana matura, a świadectwo ukończenia szkoły daje uprawnienia do podjęcia pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej (bez konieczności nostryfikacji dyplomu!). Placówka nie pobiera opłat za naukę, wydaje natomiast bezpłatnie zaświadczenia na potrzeby ZUS, KRUS, MOPS, GOPS, WKU, UP.

Osoby pragnące zdobyć wykształcenie i zawód mogą skorzystać m.in. z kierunków Technik masażysta, Technik dentystyczny, Technik usług kosmetycznych, Opiekun medyczny, Higienistka stomatologiczna, Terapeuta zajęciowy, Opiekunka dziecięca, Technik sterylizacji medycznej i Technik BHP. Plan zajęć jest elastyczny i dostosowany do możliwości czasowych słuchaczy.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij naukę od września!
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie
ul. Kryńskiego 10, 21-400 Łuków
tel. 25 798 26 39, www.sp.mszlukow.pl

Zapraszamy!Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE