Reklama

Trwa druga tura wyborów. Zostało kilka godzin głosowania

Opublikowano:
Autor:

Trwa druga tura wyborów. Zostało kilka godzin głosowania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa druga tura wyborów samorządowych. Do urn udali się ponownie mieszkańcy Łukowa oraz Woli Mysłowskiej, Wojcieszkowa i Krzywdy. Ci, którzy jeszcze nie oddali swojego głosu, mogą to uczynić do godziny 21.

W czterech miejscach w powiecie łukowskim odbywają się wyborcze dogrywki. Mieszkańcy Łukowa, a także Krzywdy, Wojcieszkowa i Woli Mysłowskiej ponownie głosują na swoich przedstawicieli. Lokale wyborcze zostały otwarte o godz. 7, a zamknięte zostaną o godz. 21. Ponownego wyboru mieszkańcy miejscowości mogą dokonywać w tych samych obwodowych komisjach wyborczych, co przed dwoma tygodniami.

Według danych PKW uzyskanych spośród 21 z 22 komisji wyborczych, frekwencja w Łukowie o godz. 12 wynosiła 17,11%. To wynik o 0,46% gorszy niż przed dwoma tygodniami. Chętniej do urn do południa udali się mieszkańcy Krzywdy (19,99% uprawnionych do głosowania), Wojcieszkowa (21,21%) oraz Woli Mysłowskiej. W tej ostatniej gminie zagłosowało do godziny 12.00 24,21% wyborców.

***

Aktualizacja godz. 18:45


Według informacji PKW, frekwencja o godzinie 17.00 wyniosła: 39,63% w Łukowie, 49,73% w Krzywdzie, 54,68% w Wojcieszkowie i 55,65% w Woli Mysłowskiej.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE