Reklama

„Trójka” i „Piątka” z nowymi dyrektorami? Ruszają konkursy

Opublikowano: śr, 3 kwi 2019 16:43
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

„Trójka” i „Piątka” z nowymi dyrektorami? Ruszają konkursy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta pojawiła się informacja o rozpoczęciu procedury konkursowej na stanowiska dyrektorów Szkół Podstawowych nr 3 i 5 w Łukowie. Czy miejskie szkoły zyskają nowych szefów?

Jak czytamy w opublikowanej w Internecie informacji, osoby chcące ubiegać się o stanowisko dyrektora szkoły podstawowej, powinny najpóźniej do środy 24 kwietnia do godz. 15:30, złożyć komplet wymaganych dokumentów. Jeśli wszyscy spełnią w tym terminie wymogi formalne, zostaną powiadomieni o przesłuchaniach przed specjalną komisją. Gdy komisja pozytywnie zarekomenduje którąś z osób, dopiero wtedy będzie ona mogła zyskać zatrudnienie na stanowisku dyrektora.

Opublikowane przez magistrat informacje o konkursach na stanowiska dyrektorów szkół podstawowych dotyczą Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Siedleckiej, gdzie obecnie szefem placówki jest Iwona Kmieć oraz Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Konarskiego, którą kieruje Sławomir Różalski.

Szczegółowe informacje na temat aplikacji i wymagań stawianych kandydatom na dyrektorów szkół podstawowych, znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Łuków.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE