Reklama

Trenerzy osiedlowi zabrali podopiecznych na piknik nad zalew

Opublikowano:
Autor:

Trenerzy osiedlowi zabrali podopiecznych na piknik nad zalew - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zorganizował na terenie kompleksu Zimna Woda w Łukowie piknik sportowo-rekreacyjny w ramach programu Trener Osiedlowy.

Tego dnia dzieci i młodzież – 45 uczestników projektu, pod okiem Trenerów Osiedlowych skorzystało z przygotowanych atrakcji. 

Najpierw były zajęcia z zakresu bezpieczeństwa nad wodą oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przeprowadzone przez ratownika wodnego.   

Dzieci i młodzież skorzystały z kajaków i rowerów wodnych, co cieszyło się dużym zainteresowaniem.   Trenerzy Osiedlowi przygotowali gry i zabawy sportowe. Po intensywnej rekreacji uczestnicy posilili się pyszną kiełbaską z grilla.  

 Podsumowaniem pikniku było wręczenie wszystkim uczestnikom pamiątkowych certyfikatów ukończenia kursu na temat zasad bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie pod hasłem „Bezpieczna Woda".  

 Piknik  odbył się dzięki wsparciu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.   Kolejne takie spotkanie jest zaplanowane w sierpniu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE