Reklama

Transportowcy zapraszają na festyn

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Transportowcy zapraszają na festyn - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami coroczny Festyn Transportowców w Żdżarach. Imprezę zaplanowano na niedzielę 22 lipca.

Nieodłącznym elementem wakacyjnych wydarzeń w gminie Łuków jest Festyn Transportowców w Żdżarach. Impreza ma już 12 lat, a jej najbliższa odsłona odbędzie się w niedzielę 22 lipca. Kilkanaście dni przed wydarzeniem organizatorzy zapraszają do zarezerwowania sobie czasu w niedzielne popołudnie i odwiedzenie tego dnia „Rancza pod Bocianami” w Żdżarach.

Rozpoczęcie wspólnej zabawy zaplanowano na godz. 15.00. Na początek emocji dostarczy mecz piłki nożnej dorośli kontra dzieci. Następnie wystąpią zaproszone zespoły ludowe, na czele z miejscowymi „Jagódkami”. Z kolei Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbiu przygotuje pokaz wodny. Przewidziano także rozegranie kolejnej edycji konkursu o tytuł „TIRMANA FESTYNU”.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchańców. Tradycyjnie zjeżdżalnia dla dzieci będzie bezpłatna. Dostępne będą liczne stoiska i kramy, a wśród atrakcji nie zabraknie możliwości jazdy konnej, czy pokazu modeli latających. Zwyczajowo serwowane będą gorące dania i zimne napoje, w tym wojskowa grochówka. Oprawę muzyczną zapewni zespół SPECTRUM LIVE, który na zakończenie festynowego dnia poprowadzi wieczorną zabawę pod gołym niebem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE