Reklama

Tłumy pożegnały Tomasza Trybonia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Tłumy pożegnały Tomasza Trybonia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj o godzinie 14 odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Tomasza Trybonia. Uczestniczyło w nich wielu mieszkańców naszego miasta.

Orkiestra dęta oraz piosenka Ani Dąbrowskiej „Charlie Charlie” towarzyszyły śp. Tomaszowi Tryboniowi w ostatniej drodze na cmentarzu parafialnym w Łukowie. Pogrzeb byłego działacza sportowego, społecznika, urzędnika, kuratora sądowego i radnego miejskiego miał miejsce wczoraj, 21 lipca. Nabożeństwo rozpoczęło się od mszy świętej odprawionej w kościele pw. Brata Alberta. Oprócz rodziny i przyjaciół, obecni na niej byli mieszkańcy naszego miasta oraz osoby, które miały okazję współpracować ze zmarłym. Nie zabrakło reprezentacji AMPlusa - klubu sportowego, którego twórcą był Tomasz Tryboń.

W trakcie pogrzebu odczytano list kondolencyjny od przedstawicieli francuskiego miasta Voisins Le Bretonneux. Ciepłe słowa o śp. Tomaszu powiedział też przyjaciel rodziny, Arkadiusz Kasznia.

Śp. Tomasz Tryboń zmarł w poniedziałek 17 lipca. Miał 48 lat. Urna z jego prochami pochowana została w rodzinnym grobowcu na cmentarzu parafialnym Świętego Rocha. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE