Reklama

The Voice Kids: Alicja Dziurdziak z piosenką Miley Cyrus

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Screen z programu The Voice Kids TVP2

The Voice Kids: Alicja Dziurdziak z piosenką Miley Cyrus - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Wrecking Ball" autorstwa Miley Cyrus to piosenka, którą wykonywała Alicja Dziurdziak w kolejnym występie w The Voice Kids. Co działo się w najnowszym odcinku muzycznego programu TVP2?

W sobotni wieczór część mieszkańców Łukowa zasiadła przed telewizorami, by kibicować Alicji Dziurdziak występującej w muzycznym programie TVP2 The Voice Kids. Po pierwszym występie na scenie i awansie do tzw. "bitwy", łukowianka tym razem rywalizowała w trzyosobowej grupie z Gabrielą i Roksaną, które również zyskały uznanie jury we wcześniejszym etapie show.

Dziewczyny będące w drużynie Edyty Górniak zaśpiewały piosenkę Miley Cyrus „Wrecking Ball”, która została wybrała nieprzypadkowo przez ich mentorkę. W trakcie przygotowań i prób do występu, Alicja wraz z koleżankami zostały obsypane komplementami ze strony znanej wokalistki:

- Te dziewczyny są moimi następczyniami. To są moje diwy - tak również o Alicji wypowiadała się Edyta Górniak.

Program rozpoczął się od wspólnego wykonania "Earth Song" Michaela Jacksona przez wszystkie osoby występujące w tym odcinku na scenie. Następnie prezentowali się poszczególni wokaliści, w tym również Alicja Dziurdziak ze wspomnianym utworem Miley Cyrus. Dziewczynie kibicowała rodzina.

Do kolejnego etapu programu została wybrana Roskana, ale jak zauważyła Edyta Górniak, jest duża nadzieja na wspólne spotkanie z trójką dziewcząt w przyszłości. Piosenka wywołała u niej również łzy wzruszenia. Jurorzy - duet Tomson i Baron - docenili też Alicję za mocne wykonanie końcówki piosenki.

- Każda z Was miała czas na swoje wykonanie. Każda dała czas swojej koleżance, aby pokazała swoje umiejętności. To jest szacunek sceniczny - tak o występie tercetu mówił jeden z jurorów programu Dawid Kwiatkowski.

Materiał wideo z występem Alicji Dziurdziak można obejrzeć w serwisie VOD TVP. Fragment z Alicją zaczyna się w 1 godz. i 7 minucie programu. Link jest dostępny POD TYM ADRESEM.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE