Reklama

Test wiedzy - ostatni moment na zapisy!

Opublikowano:
Autor:

Test wiedzy - ostatni moment na zapisy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź czy pytania będą trudne?

Zostało maiło czasu na zgłoszenie swojego uczestnictwa w teście wiedzy o historii Łukowa. Do wspólnej zabawy zaprasza stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa. Test dla uczniów szkół i dorosłych mieszkańców miasta odbędzie się już 13 grudnia w IV w Łukowie. Dla najlepszych przewidziano nagrody. 


Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa już po raz czwarty organizuje test wiedzy „Poznaj Nasze Miasto”, w którym chętne osoby będą mogły poznać bardziej i mniej znane losy miasta Łuków i okolic. Z przygotowanymi przez organizatorów pytaniami - oprócz uczniów szkół - będą mogli się zmierzyć także dorośli mieszkańcy Łukowa. W poszerzeniu swojej wiedzy na temat miasta mogą pomóc m.in. Zeszyty Łukowskie, tom 1-23, książka Łuków i okolice w XIX i XX w. pod red. Romualda Turkowskiego, artykuły na stronie www.lukow-historia.pl, a także publikacja Jana Stanisława Majewskiego, Łuków, miasto powiatowe w województwie lubelskim, rok wydania 2014.

Test zaplanowano na przyszły piątek 13 grudnia o godz. 10:00 w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II. Zgłoszenia na to wydarzenie przyjmowane są natomiast do 10 grudnia pod adresem mailowym alternatywadlalukowa@gmail.com.

Patronat nad testem objął burmistrz Łukowa Piotr Płudowski. Współorganizatorem wydarzenia jest również IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie oraz portal Łuków Historia.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE