Reklama

Targi Pracy i Edukacji zostały przełożone. Obawy o koronawirusa

Opublikowano:
Autor:

Targi Pracy i Edukacji zostały przełożone. Obawy o koronawirusa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydarzenie planowane 13 marca zostało przeniesione na 3 kwietnia. Jak podają organizatorzy "w związku z zagrożeniem epidemiologicznym".

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie i Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie zapraszają pracodawców, szkoły oraz instytucje szkoleniowe do udziału w IX Targach Pracy i Edukacji. Odbędą się one 3 kwietnia na sali sportowej szkoły.  Udział w nich, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających będzie całkowicie bezpłatny. Wystawcom zapewniamy stoiska wystawiennicze, dobrą organizację i promocję imprezy w lokalnych mediach, internecie, szkołach oraz instytucjach publicznych. Liczba miejsc ograniczona.  


Udział w targach umożliwi Państwu pozyskanie do pracy aktywnych osób bezrobotnych lub planujących zmienić miejsce pracy.  Zainteresowanych prosimy o złożenie deklaracji uczestnictwa (dostępna w załączeniu) do dnia 21.02.2020 r. osobiście w siedzibie urzędu stanowisko obsługi pracodawców przy pokoju nr 2,faxem 25 798 44 77, e-mailem: [email protected] lub za pośrednictwem poczty.  Więcej informacji o organizacji targów udziela Pan Łukasz Wysokiński pod numerem telefonu 533 216 441 lub 25 798 50 37 wew. 121.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE