Reklama

Targi Pracy i Edukacji: zobacz wystawców!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Targi Pracy i Edukacji: zobacz wystawców! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie zaprasza do odwiedzin Targów Pracy i Edukacji. Wydarzenie organizowane już po raz ósmy zaplanowano na wtorek 19 marca. Może właśnie w tym miejscu ktoś znajdzie nową pracę?

Targi Pracy i Edukacji to organizowane od kilku lat wydarzenie, na którym przedsiębiorcy z regionu oraz placówki oświatowe mogą zaprezentować swoją ofertę dla osób planujących rozpoczęcie nauki bądź podjęcie zatrudnienia. Targi to też miejsce, w którym osoby bezrobotne bądź chcące zmienić pracę, mogą zadecydować o swojej przyszłości czy też po prostu poznać sytuację na rynku pracy w powiecie łukowskim. Targi tradycyjnie odbywają się w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie, przy Al. T. Kościuszki 10. Popularne „Aleje” są bowiem od lat współorganizatorem wydarzenia.

W programie między innymi: oferty pracy krajowe i zagraniczne; oferty edukacyjne szkół ponadpodstawowych, policealnych oraz uczelni wyższych; oferty jednostek szkoleniowych dla osób bezrobotnych oraz pracujących. Udział w Targach jest bezpłatny zarówno dla odwiedzających, jak i dla instytucji oraz firm wystawiających się. Poszukujący pracy mogą zabrać ze sobą CV i niezbędne dokumenty. Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 10:00 - 13:00 w hali sportowej ZS nr 1.

Poniżej prezentujemy wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę na tegorocznych Targach Pracy i Edukacji. Aby otworzyć zdjęcie w większej rozdzielczości, należy kliknąć zamieszczoną infografikę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE