Reklama

Targi Pracy i Edukacji po raz szósty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Targi Pracy i Edukacji po raz szósty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od godziny 10.00 w Zespole Szkół nr 1 w Łukowie bezrobotni mogli w jednym miejscu zapoznać się z ofertami pracy i porozmawiać z pracodawcami.

Targi Pracy i Edukacji są organizowane już po raz szósty. Tego dnia z ofertą szkół powiatu łukowskiego mogą zapoznać się uczniowie szkół gimnazjalnych. Na nich czekają także doradcy zawodowi, którzy pomogą wybrać najlepszy dla nich kierunek, uwzględniając dostępne oferty na rynku pracy. W sali gimnastycznej ZS 1 każdy mógł się zapoznać z ofertą edukacyjną placówek oświatowych i porozmawiać z ich uczniami.  

Bardzo ważną częścią targów jest oczywiście oferta pracodawców. Z propozycjami dla bezrobotnych przyjechali pracodawcy z terenu naszego powiatu, m.in. zakłady mięsne, firmy budowlane czy producenci odzieży, obuwia czy firan. Natomiast na stoisku urzędu pracy każdy mógł się zapoznać z ofertami krajowymi i zagranicznymi.  

Organizatorzy mają nadzieję, że poprzez organizację targów nie tylko stworzą okazję do spotkania osób poszukujących zatrudnienia z tymi, którzy pracowników poszukują, ale także, że właśnie dzięki targom do nawiązania współpracy dojdzie.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE