Reklama

"Tam gdzie wiatr niesie pokój ..." Tybet w obiektywie Katarzyny Kuć

Opublikowano:
Autor:

"Tam gdzie wiatr niesie pokój ..."  Tybet w obiektywie Katarzyny Kuć - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 30 stycznia w Muzeum Regionalnym w Łukowie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Tam gdzie wiatr niesie pokój ..."

Autorką zdjęć z Tybetu, jednego z najciekawszych, najbardziej tajemniczych i najtrudniej dostępnych rejonów na świecie jest Katarzyna Kuć pracownik Urzędu Gminy Łuków. 

Zdjęcia są zapisem z podróży jaką pani Kasia odbyła do miejsca, o którym marzyła od wielu lat. Fotografie ukazują przede wszystkim ludzi, ale również zmiany jakie zachodzą w tym zakątku świata. Podczas interesującej, bardzo osobistej prelekcji, autorka wystawy przybliżyła historię Tybetu, opowiedziała o swojej podróży, trudnościach jakie można napotkać w dotarciu do Tybetu, swoich spotkaniach z Tybetańczykami oraz ich kulturze i zwyczajach. Tak ciekawa i obrazowa opowieść pozwoliła widzom choć na chwilę przenieść się do tego "zakazanego miejsca". Wernisaż  zgromadził rodzinę, znajomych, współpracowników oraz osoby pasjonujące się fotografią oraz podróżami do niezwykłych miejsc. Wystawę można obejrzeć do 5 marca. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE