Reklama

SZYBKI KONKURS: Wygraj wejściówki do Cyrku z Łuków24!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Cyrk Zalewski

SZYBKI KONKURS: Wygraj wejściówki do Cyrku z Łuków24! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy piątek w Łukowie zagości Cyrk Zalewski - największy tego typu w Polsce. Specjalnie na tą okazję portal Łuków24.pl przygotował darmowe wejściówki dla swoich Czytelników. Sprawdź, co trzeba zrobić, by za darmo udać się na to specjalne wydarzenie!

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju. Już w piątek 21 lipca cyrk zawita do Łukowa. Tego dnia o godzinie 18.00 na placu targowym przy ul. Prusa pokazane zostanie zapierające dech w piersiach widowisko, które zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza.

W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata W programie między innymi: konie, wielbłądy, lis, papugi, psy oraz woltyżerka na koniu, pokazy napowietrzne, akrobatyka na krzesłach, Laser Man Show, Clown Rico, zabawne foxteriery, wirujące talerze i motory w kuli śmierci! Wystąpi też trzyosobowa grupa DIORIOS Z BRAZYLII!

By wejść za darmo na to wyjątkowe widowisko, można wziąć udział w konkursie organizowanym przez Redakcję portalu Łuków24.pl. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy trzy podwójne zaproszenia na ten spektakl.  Co zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy napisać do nas maila na adres konkurs@lukow24.pl. W mailu tym należy uzasadnić dlaczego właśnie to Wy powinniście wygrać wejściówki na to wydarzenie. Na wiadomości czekamy do CZWARTKU 20 LIPCA DO GODZINY 12.00. Osoby, które wygrają zaproszenie do cyrku, otrzymają od nas maila zwrotnego z tą informacją. Wówczas poprosimy o przesłanie do nas imion i nazwisk osób, które otrzymają wejściówki na cyrk. Wejściówki mogą być przypisane do osób biorących udział w konkursie, można je też podarować bliskim w prezencie.

UWAGA! Na informacje z personaliami czekamy do CZWARTKU 20 LIPCA DO GODZ. 17.00! Kontakt po tej godzinie uznany zostanie za nieważny, a nagroda przepadnie! Śledźcie więc na bieżąco wasze skrzynki mailowe!

Zaproszenia są dwuosobowe. Na jeden bilet może wejść osoba dorosła i dziecko do lat 10. Każda kolejna osoba musi dokupić bilet. By otrzymać wejściówkę do cyrku, należy udać się z dowodem tożsamości w kasie i podać informację, że to właśnie Wy jesteście laureatami konkursu Łuków24.pl. Kasa będzie czynna od godziny 12 w dniu przedstawienia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!



Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE