Reklama

Szukali młodego mężczyzny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Turze Rogi

Szukali młodego mężczyzny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziesiątki policjantów, strażaków ochotników i pracowników Straży Leśnej przeczesywały we wtorek 5 lutego lasy w pobliżu Aleksandrowa (gm. Łuków). Szukali zaginionego Adriana Kurowskiego.

Mężczyzna zaginął 10 stycznia. Z ustaleń policji wynika, że tego dnia ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe i granatową kurtkę zimową długości „3/4”. 22-letni mieszkaniec Aleksandrowa wyszedł z miejsca zaginięcia około godz. 17:30 i do dziś nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Blisko miesiąc po zaginięciu na polach oraz w kompleksach leśnych niedaleko miejsca zamieszkania młodzieńca prowadzona była akcja poszukiwawcza. Uczestniczyli w niej strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych, Straż Leśna i funkcjonariusze Policji. Szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza niestety nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Mężczyzna wciąż nie wrócił do domu.

Rysopis zaginionego Adriana Kurowskiego: wzrost około 185 cm, waga około 75 kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemne, twarz szczupła, owalna. Na twarzy posiadał zarost w postaci brody i wąsów. Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.

Zobacz też: Zaginął 22-letni Adrian Kurowski


     


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE