Reklama

Sztab WOŚP czeka na przedmioty do licytacji

Opublikowano:
Autor:

Sztab WOŚP czeka na przedmioty do licytacji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już w najbliższą niedzielę. Łukowski sztab prosi o przedmioty do licytacji.

Czas mija. Z każdym dniem na organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest go coraz mniej. Łukowski sztab apeluje do mieszkańców o przekazywanie ciekawych przedmiotów, które będą mogły być licytowane podczas finału lub też na Allegro.  

By zebrana na terenie naszego miasta kwota mogła być wysoka, potrzeba nie tylko datków wrzucanych do puszek, ale także ciekawych przedmiotów, które zachęcą mieszkańców do podjęcia licytacji. W ubiegłym roku zainteresowaniem cieszyły się chociażby wyroby ceramiczne, karnety na kręgle, gitara, złota biżuteria, torty czy Urząd Burmistrza Miasta Łuków. Z licytacji prowadzonych ze sceny udało się wówczas uzbierać 13,5 tys. zł. Na Allegro do „sprzedania” było 190 przedmiotów, a wśród nich m.in. tygodniowy turnus w siodle w stadninie koni. Z tych licytacji łukowski sztab uzbierał prawie 9 tys. zł. W sumie cała zeszłoroczna akcja przyniosła 110 tys. zł.  

Sztab zwraca się więc z prośbą o przynoszenie do Ośrodka Sportu i Rekreacji ciekawych przedmiotów do 13 stycznia.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE