Reklama

Szkolili, jak reklamować się w Internecie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Szkolili, jak reklamować się w Internecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Blisko pięćdziesięciu przedsiębiorców wzięło udział w szkoleniu marketingowym uświadamiającym konieczność reklamowania swojej firmy w Internecie. Za nami drugie spotkanie z cyklu "Zwiększamy Siłę Reklamy" autorstwa firmy Expand Online.

Co zrobić, gdy mamy dużo polubień na profilach społecznościowych, a nasz produkt lub usługa się nie sprzedaje? Jak zwiększyć ruch na naszej stronie internetowej? Dlaczego warto inwestować w banery internetowe? Na te oraz wiele innych tematów rozmawiano podczas bezpłatnego szkolenia „Zwiększamy Siłę Reklamy” w Inkubatorze Przedsiębiorczości, 19 kwietnia w Łukowie.

Szkolenie to pomysł łukowskiej firmy Expand Online, specjalizującej się w marketingu internetowym. Na kolejnym tego typu bezpłatnym spotkaniu dla prowadzących biznes eksperci wyjaśniali, jak można reklamować się w sieci, jak kierować środki na reklamę na Facebooku czy też jak określić profil klienta w Internecie. Z możliwości tej skorzystało niemal pięćdziesięciu przedsiębiorców, którzy wysłuchali czterech prezentacji.

Przed biznesmenami wystąpili Łukasz Litwin, który wskazał jak reklamować swoją firmę w wyszukiwarce Google i usługach z nią związanych; Patryk Łopot i Mirosław Skwarek, którzy wyjaśniali tajniki reklamowania się na Facebooku oraz Mateusz Popławski, który uzmysławiał obecnym, dlaczego warto się reklamować w sieci i jak reklama wpływa na odbiór naszej firmy.

Wykłady ze szkolenia obejrzeć można w serwisie YouTube:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE