Reklama

Szkoła z Zarzecza Łukowskiego wygrała 16 laptopów

Opublikowano:
Autor:

Szkoła z Zarzecza Łukowskiego wygrała 16 laptopów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości GMINA ŁUKÓW Zespół Szkolno -Przedszkolny w Zarzeczu wygrał mobilną pracownię multimedialną składającą się z 16 laptopów z dostępem do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego Internetu.

GMINA ŁUKÓW Jolanta Osiak, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu Łukowskim w wakacje zgłosiła placówkę do ogólnopolskiego programu OSE, którego celem jest zapewnienie szybkiego i bezpiecznego internetu każdej szkole w Polsce. W konkursie #OSEwyzwanie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tys. mieszkańców. Dzieci musiały wykonać m.in. pracę plastyczną. Spośród zgłoszonych do konkursu  #OSEwyzwanie 1606 szkół komisja konkursowa nagrodziła 764. Zespół Szkolno -Przedszkolny w Zarzeczu wygrał mobilną pracownię multimedialną składającą się z 16 laptopów z dostępem do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego Internetu.

  Dyrektor Jolanta Osiak dziękuje nauczycielom i uczniom, a w szczególności: Annie Szmulik, Ilonie Bącik i Monice Filipczak oraz uczennicy Natalii Zarzyckiej za zaangażowanie w konkurs  i osiągnięcie prestiżowej nagrody.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE