Reklama

Szkoła z Radoryża z certyfikatem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Szkoła z Radoryża z certyfikatem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości ZS w Radoryżu Smolanym już po raz piąty otrzymał certyfikat "Szkoła Innowacji 2018". To nagroda za aktywność placówki na wielu szczeblach.

19 kwietnia 2018 roku w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie wręczono certyfikaty „Szkoła Innowacji”. Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym już po raz piąty otrzymał certyfikat „Szkoła Innowacji 2018", a po raz pierwszy został uhonorowany certyfikatem „Innowacyjna Biblioteka”.

Projekt certyfikacji szkół „Szkoła Innowacji” jest organizowany przez lubelską uczelnię od 2013 roku. Celem projektu jest wyróżnienie szkół, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się pożądane zachowania w społeczeństwie, realizowana jest współpraca z wieloma podmiotami zewnętrznymi oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania.

Podczas tegorocznej VI Gali wyróżnienia w imieniu Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym odebrali uczniowie Weronika Naróg, Julia Sobolewska, Daniel Górka oraz nauczyciele Maria Kulesza- Pasik i Agnieszka Wiąckiewicz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE